Tak balował Morawiecki! Przywitał Nowy Rok z żoną Iwoną

i

Autor: Screen/Fb Mateusz Morawiecki

Sylwester 2022

Tak balował Mateusz Morawiecki! Przywitał Nowy Rok z żoną Iwoną

2023-01-01 11:03

Za nami szaleństwa sylwestrowej nocy. Na balach i prywatkach bawili się też politycy, którzy chętnie wrzucali do sieci zdjęcia z Sylwestra. Zrobił tak też premier Mateusz Morawiecki, który Nowy Rok przywitał w towarzystwie żony Iwony.

Premier Morawiecki spędził sylwester z ukochaną żoną

Za nami sylwester, który Polacy świętowali na domówkach, miejskich placach i wielkich balach. Tak politycy ruszyli do zabawy. Jak co roku noworoczne życzenia i sylwestrowe zdjęcie wrzucił do sieci prezydent Andrzej Duda. Wraz z żoną Agatą Dudą przekazał Polakom najlepsze życzenia: Wraz z Agatą życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego 2023 Roku! Niech będzie lepszy niż 2022! Niech przyniesie pokój i ukojenie! Niech oddali finansowe i gospodarcze zagrożenia! Niech uwolni od trosk o domowy budżet! Niech będzie pełen szczęścia i pomyślności dla nas wszystkich! ?? - napisał na Twitterze prezydent. Jednak nie tylko on przesłał noworoczne pozdrowienia. Zrobił to także premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu zrobił to nieco inaczej, bo umieścił na Facebooku bardzo krótkie życzenia: - Najlepszego w 2023 ?. Do krótkiego wpisu dodał piękne zdjęcie z żoną Iwoną. Para zapozowała przy choince. Widać, że była w sylwestrowych nastrojach, być może na chwilę przed wyjściem na bal. Skąd taki wniosek? Otóż na zdjęciu widać, że na stoliku leży wyjściowa torebeczka pani premierowej. Z pewnością premier i jego małżonka mieli wspaniałą zabawę!

Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany