Beata Szydło

i

Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Nawiązanie do mundialu

Słynny piłkarz uderzył w Beatę Szydło. "Była witana kwiatami po tym, jak dostaliśmy wp***dol"

2022-12-02 10:55

Beata Szydło nadal wzbudza wiele emocji. Mimo, że od dawna nie piastuje funkcji premiera, a jej aktywność polityczna nie jest taka jak kiedyś, wciąż pozostaje "na językach". Nawet w trakcie Mundialu, na którym polska reprezentacja wyszła właśnie z grupy, została wezwana do tablicy. Przez kogo? Byłego piłkarza Legii Warszawa i byłego reprezentanta kadry narodowej w piłce nożnej, Wojciecha Kowalczyka.

Wojciech Kowalczyk zaatakował słownie Szydło

Wojciech "Kowal" Kowalczyk to postać, która w świecie rodzimej piłki nożnej jest prawie tak samo charakterystyczna jak na scenie politycznej była premier PiS, Beata Szydło. Kowalczyk był gwiazdą reprezentacji Polski, która w 1992 roku zdobyła wicemistrzostwo olimpijskie w Barcelonie. "Kowal" strzelił wówczas  cztery gole w sześciu meczach tamtego turnieju. Jednak były reprezentant nie skupia się najwyraźniej jedynie na kwestiach sportowych. Mimo, że obecnie realizuje się w roli eksperta i komentatora sportowego to tym razem postanowił zahaczyć również o politykę. Podczas jednego z programów Kowalczyk nawiązując do dyspozycji polskiej kadry w Katarze nawiązał do Beaty Szydło.

"Kowal" o Szydło. "Była witana kwiatami po tym, jak dostaliśmy wp*erdol 1:27 w Brukseli"

Ten awans do 1/8 finału to mniej więcej taki sukces jak wylądowanie Beaty Szydło na Okęciu. Była witana kwiatami po tym, jak dostaliśmy wp*erdol 1:27 w Brukseli. Pół narodu uważało, że to sukces. Gramy jeszcze gorszy paździerz niż za Brzęczka! - powiedział podczas jednego z programów na kanale Weszło.

Co zeznała Beata Szydło? "Myślę o tym z przerażeniem"

Ciekawe, czy była premier Beata Szydło postanowi się odnieść do słów słynnego piłkarza odbijając tym samym piłeczkę. Być może zrobi to za nią były selekcjoner polskiej reprezentacji Jerzy Brzęczek, który także został wezwany do tablicy przez Kowalczyka. 

Sonda
Czy Beata Szydło była dobrym premierem?
Sedno Sprawy - Beata Szydło
Nasi Partnerzy polecają