Jarosław Kaczyński

i

Autor: ART SERVICE Jarosław Kaczyński

Kampania wyborcza

Rzecznik PiS: Jarosław Kaczyński obecnie przebywa w szpitalu, po nowym roku wracamy do intensywnej pracy w terenie

2022-12-23 17:41

Jak zapowiada w rozmowie z PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek po nowym roku partia wraca do intensywnej pracy w terenie. "Tak jak to było zawsze będziemy blisko ludzi, bo to był nasz najlepszy sposób na wygrywanie wyborów. Tak zbudowaliśmy naszą wiarygodność" - powiedział. "Te działania będą prowadzone wspólnie z naszym liderem panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim" - podkreślił. Obecnie prezes Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu.

Kaczyński w szpitalu, ale jest plan objazdu po Polsce

Rafał Bochenek, rzecznik PiS poinformował, że najważniejsi politycy PiS będą aktywni w terenie. "Z całą pewnością wszyscy będą się angażowali w nasze działania" - dodał. "Nadchodzący rok jest rokiem kluczowym z punktu widzenia przyszłości naszej ojczyzny, dlatego musimy zrobić wszystko, aby to obóz patriotyczny w najbliższych wyborach odniósł zwycięstwo" - podkreślił. Rafał Bochenek dopytywany był o zdrowie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.  "Prezes Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu" - odpowiedział Bochenek. Dwa dni temu mówił tak: "Pan prezes Jarosław Kaczyński, tak, rzeczywiście przebywa w szpitalu, ale to była dużo wcześniej zaplanowana wizyta. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Także proszę się nie martwić, naprawdę wszystko jest w porządku". 

W październiku informowaliśmy, że prezes PiS jeszcze przed wyborami parlamentarnymi i ścisłą kampanią ma przejść operację wstawienia endoprotezy stawu kolanowego. Wszystko wskazuje na to, że właśnie taki ortopedyczny zabieg przechodził w ostatnich dniach prezes Kaczyński. Po rekonwalescencji i pewnie szybkiej rehabilitacji zapewne w ekspresowym tempie wróci na arenę polityczną. 

"Tak jak to było zawsze będziemy blisko ludzi, bo to był nasz najlepszy sposób na wygrywanie wyborów. Tak zbudowaliśmy naszą wiarygodność" - podkreślił Rafał Bochenek. "Te działania będą prowadzone wspólnie z naszym liderem panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim" - zaznaczył rzecznik PiS.

Sonda
Chciałbyś pójść na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim?
Życzenia Świąteczne dla Kaczyńskiego i Tuska | Politycy od Kuchni - odcinek specjalny