Ryszard Terlecki

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

Klamka zapadła

Ryszard Terlecki będzie musiał przeprosić Sławomira Nitrasa z KO. Nie wykręci się. Jest decyzja sądu

2023-08-03 20:24

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS będzie musiał przeprosić Sławomira Nitrasa z Koalicji Obywatelskiej. Polityk Prawa i Sprawiedliwości nie ma innego wyjścia, bo decyzję o przeprosinach podjął sąd.

Poseł Sławomir Nitras sam ogłosił nowinę, czyli fakt, że będzie musiał zostać przeproszony przez Ryszarda Terleckiego. Ujawnił to w czasie spotkania w Sieradzu: - Dzisiaj rano dostałem prezent. To jest wyrok sądu, który otrzymałem rano, wydany w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej, naszej ojczyzny, który mówi, że: po rozpoznaniu sprawy posła Sławomira Nitrasa przeciwko Ryszardowi Terleckiemu zobowiązuje Ryszarda Terleckiego do usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych Sławomira Nitrasa, poprzez opublikowanie w terminie tygodnia od uprawomocnienia się orzeczenia w niniejszej sprawie przeprosin - odczytał treść wiadomości poseł KO. Przeprosiny mają zostać wygłoszone przez Terleckiego w Sejmie z mównicy sejmowej w formie oświadczenia poselskiego.

Treść przeprosin ma być następująca: "Ja, Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu przepraszam Sławomira Nitrasa za kierowanie przeze mnie pod jego adresem obraźliwych sformułować i określeń, jakie padły (tu wymienione zostało kilka dat od 2017 do 2020 roku), które to obraźliwe sformułowania i określenia naruszają dobra osobiste Sławomira Nitrasa". To nie wszystko, bo według decyzji Terlecki ma też wyrazić ubolewanie nad swoim zachowaniem.

SPRAWDŹ TEŻ: Pikantne szczegóły relacji Kory i Terleckiego. Ona miała wtedy tylko 17 lat! "Nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie"

Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras