Nie żyje Mirosław Hermaszewski

i

Autor: Marek Barczyński/SUPER EXPRESS

Ryszard Czarnecki ujawnia

Ostatnie chwile Mirosława Hermaszewskiego przed śmiercią. Komplikacje po operacji

Ryszard Czarnecki (59 l.) we wzruszających słowach pożegnał swojego teścia, gen. Mirosława Hermaszewskiego (+81 l.). Polityk PiS zdradził ostatnie chwile życia legendarnego polskiego kosmonauty. Teść europosła miał wielkie plany. Chciał jeszcze polecieć do Stanów Zjednoczonych.

Mirosław Hermaszewski zmarł wyniku komplikacji po przebytym zabiegu operacyjnym. Jego śmierć jest szokiem dla najbliższej rodziny, która się tego zupełnie nie spodziewała. - Nasza ostatnia rozmowa odbyła się kilka dni temu. Teść miał wyjechać do USA do rodziny na kilkanaście dni, bardzo się cieszył z tego powodu, bardzo chciał tam pojechać, powiedział do mnie: "Wiesz Rysiek, teraz albo nigdy!". Mieliśmy lecieć do USA całą rodziną do rodziny w USA. Niestety okazało się, że dla niego już nigdy... Teść miał operację w ostatnim czasie, został przyjęty do szpitala kilka dni temu, nastąpiły pewne komplikacje, stan był poważny, kiedy go operowano, a miał już swoje lata. Był człowiekiem tak żywotnym, że w zasadzie nikt z nas nie spodziewał się, że teść już z tego szpitala nie wróci.. Będzie go nam bardzo brakować - zakończył rozmowę podłamany Ryszard Czarnecki.

Czy Mirosław Hermaszewski będzie miał państwowy pogrzeb?

Córka Mirosława Hermaszewskiego

Przypomnijmy, że żoną polityka jest Emilia Czarnecka (48 l.), córka Hermaszewskiego i jego żony Emilii Łazar (75 l.). Słynny kosmonauta miał jeszcze syna, Mirosława Romana (56 l.), lotnika i oficera wojskowego rezerwy.

Nie żyje Mirosław Hermaszewski
Sonda
Czy Mirosław Hermaszewski powinien mieć pogrzeb państwowy?

Skoki spadochronowe to jej żywioł! 

Posłuchaj rozmowy z Mistrzynią Europy w indoor skydivingu!

Listen to "Sztuka latania Mai Kuczyńskiej - Tak trzeba żyć #5 Eska Rock" on Spreaker.