Ojciec Romana Giertycha przerywa milczenie! WSTRZĄSAJĄCE WYZNANIE! TYLKO U NAS

2020-10-16 12:45
Roman Giertych z ojcem Maciejem
Autor: SUPER EXPRESS Roman Giertych z ojcem Maciejem

Roman Giertych, który 15 października został zatrzymany przez CBA pod Sądem Okręgowym w Warszawie, znajduje się w szpitalu na warszawskim Bródnie. Znany adwokat zemdlał podczas przeszukania jego domu i został przetransportowany karetką do szpitala. O jego zdrowie martwi się jego ojciec, prof. Maciej Giertych. We wstrząsającej rozmowie z „Super Expressem” mówi o całej sprawie!

- Materiał zgromadzony przez CBA wskazuje, że zatrzymani brali udział w zorganizowanym procederze polegającym na wyprowadzaniu pieniędzy ze spółki, przywłaszczeniu i praniu pieniędzy. Szkoda w mieniu przekracza 90 mln złotych - poinformowało na swojej stronie internetowej Centralne Biuro Antykorupcyjne. Według komunikatu CBA Giertych wraz z Ryszardem Krauze, twórcą firmy Prokom, mieli wyrządzić szkodę finansową na sumę 90 mln zł jednej ze spółek notowanych na giełdzie. Według CBA sprawa jest rozwojowa i „planowane są kolejne zatrzymania”, a zatrzymani mają usłyszeć zarzuty przywłaszczenia mienia i prania pieniędzy. Tymczasem w rozmowie z „Super Expressem” do całej sprawy odniósł się prof. Maciej Giertych, ojciec Romana Giertycha. - Mój syn jest niewinny, boję się o jego zdrowie – mówi nam Maciej Giertych. - Nie wiem o co chodzi. Roman jest adwokatem, broni ludzi… Roman był kiedyś adwokatem Krauzego. Dowiedziałem się od wnuczki, że mojego syna zatrzymało CBA. Modlę się, żeby wyjaśniło się to jak najszybciej, ta cała sprawa. Niech nie zawracają mojemu synowi głowy różnymi sprawami. Mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni i Roman wróci do swojej pracy adwokackiej – powiedział nam Maciej Giertych.

ZOBACZ TAKŻE: CBA u Romana Giertycha. W jakim jest stanie? Czy jest z nim kontakt? NOWE INFORMACJE

mec. Jacek Dubois: Władza chce zamknąć usta Giertychowi. Boję się o jego zdrowie i życie [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE