Kaczyński zaczepiony pod kościołem! Szok, czego od niego chcieli! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-05-23 12:54
Kaczyński zaczepiony pod kościołem!
Autor: Paweł Nowak / Super Express Kaczyński zaczepiony pod kościołem!

Jarosław Kaczyński spędza niedzielę tak, jak wielu Polaków, czyli jednym z punktów jego dnia jest wizyta w kościele. Co ciekawe, prezes Prawa i Sprawiedliwości, gdy tylko pojawi się w domu bożym od razu jest zaczepiany przez fanów. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, co ludzie chcą od Kaczyńskiego! Mamy zdjęcia, które pokazują wszystko jak na dłoni.

Jarosław Kaczyński, jak na dobrego katolika przystało, wypełnia kościelne prawo i nie opuszcza niedzielnej mszy. Regularnie chodzi do kościoła, by naładować duchowe baterie. Co ciekawe, gdy tylko pojawia się w świątyni, od razu wzbudza zainteresowanie ludzi. W ostatnią niedzielę prezes Prawa i Sprawiedliwości oczywiście udał się na nabożeństwo. Gdy tylko wyszedł po mszy ze świątyni od razu ruszyli do niego sympatycy. Mimo że prezes PiS był otoczony wianuszkiem ochroniarzy, to ludzie nie krępowali się, by go zaczepić, tylko od razu przystępowali do rzeczy. Co chcieli od polityka? Chcieli skorzystać z okazji i zrobić sobie zdjęcie z Kaczyńskim niczym z gwiazdą. Wiele osób może zaskoczyć fakt, że chętnych na zdjęcie z prezesem PiS nie zabrakło, a fotografię z nim chciał mieć i mężczyzna w średnim wieku, ale i młoda kobieta. Prezes jak przystało na dżentelmena uścisną dłoń młodej damy i złożył na niej pocałunek.

ZOBACZ TEŻ: Tak Krystyna Pawłowicz wystroiła się do kościoła! Co za szyk! Niczym pierwsza dama Francji [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Być może zaskoczyło to kobietę, bo to nieczęsty dziś obyczaj, ale z pewnością musiała poczuć i dumę. O czym świadczy to, że zdjęcie z Kaczyńskim chcą mieć młodsi i starsi? Że polityk jest znany w różnych kręgach, a to dobrze wróży, jeśli chodzi o politykę. Bo wiadomo, że politycy dwoją się i troją, by przekonać do siebie jak najwięcej osób, nie tylko dojrzałych, ale najmłodszych wyborców. Najwyraźniej charyzma Jarosława Kaczyńskiego przyciąga wszystkich! 

Tylko popatrzcie na nasze zdjęcia zebrane w galerii niżej!

Sonda
Chciałbyś mieć zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim?
Sonda
Chciałbyś mieć zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim?
Express Biedrzyckiej - Michał Kołodziejczak: Chciałbym, by Tusk i Kaczyński byli moimi asystentami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE