Spotkanie w siedzibie przy Nowogrodzkiej

Kaczyński wrócił do pracy i zwołał naradę. Wielki zjazd prominentnych polityków PiS

2023-02-06 15:37

Po długiej przerwie spowodowanej rekonwalescencją Jarosława Kaczyńskiego (74 l.), wczoraj w centrali przy Nowogrodzkiej w Warszawie zebrało się kierownictwo PiS. Lider partii zdyscyplinował współpracowników przez rozpoczęciem kampanii wyborczej. - Prezes wrócił i chwycił naszą formację za uzdę – relacjonuje nam europoseł Ryszard Czarnecki.

Prezes PiS wrócił do pracy

O godzinie 14 do centrali PiS zajechali najważniejsi politycy partii, w tym premiera Mateusz Morawiecki (55 l.), marszałek Sejmu Elżbieta Witek (66 l.), czy wicepremier Piotr Gliński (69 l.). Było to pierwsze posiedzenie kierownictwa ugrupowana odkąd prezes Jarosław Kaczyński przeszedł w grudniu operację kolana. - Zaczynamy oczywiście rok wyborczy i w związku z tym rozmaite decyzje trzeba podjąć i przygotowania - powiedział wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki (74 l.), wchodząc na spotkanie.

Jarosław Kaczyński w coraz lepszej formie po operacji kolana. Prezes PiS rusza w Polskę

Przygotowania do Wielkiej Pardubickiej

Przebieg zebrania relacjonował nam eurposeł PiS Ryszard Czarnecki (60 l.), używając końskich metafor. - Ruszyliśmy z kopyta. Prezes wrócił i chwycił naszą formację za uzdę. To sygnał, aby przejść od cwału do wyborczego galopu. To będzie rok derbów, albo Wielkiej Pardubickiej – powiedział Czarnecki, tłumacząc, że PiS przygotowuje się do zażartej walki z opozycją, aby po raz trzeci zdobyć większość mandatów w Sejmie.

Nowy sondaż partyjny. PiS musi się mieć na baczności! Liczby nie kłamią

Express Biedrzyckiej - dr Małgorzata BONIKOWSKA
Sonda
Jesteś dumny/-a z Jarosława Kaczyńskiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany