Duda, Kowalski

i

Autor: Art Service/Super Express, Sebastian Wielechowski/Super Express Duda, Kowalski

Wiceminister w natarciu

Janusz Kowalski zaatakował prezydenta Dudę! Wytyka mu błędy

2023-01-19 8:27

Wiceminister rolnictwa gościł w RMF FM, gdzie mówił o ustawie o Sądzie Najwyższym, której Solidarna Polska nie popiera, tym samym jest w kontrze z Prawem i Sprawiedliwością. Janusz Kowalski uważa, że ustawa jest niekonstytucyjna i prezydent Andrzej Duda powinien ją zawetować. Przy okazji wbił szpilę głowie państwa.

Janusz Kowalski uważa, że przyjęcie przez Sejm ustawy o to nie przegrana Solidarnej Polski, tylko Polski. - Mam nadzieję, że prezydent Duda będzie bronił konstytucji - powiedział polityk Solidarnej Polski. Potem wytknął mu błędy przy wetowaniu ustaw przygotowanych przez resort Zbigniewa Ziobry. Kowalski - Prezydent Duda powinien przyznać, że błędem były weta do ustaw sądowych - podkreślił Kowalski na antenie RMF FM. - Andrzej Duda najpierw mówi o tym, że nikt nie będzie nam pisał ustaw w obcych językach, a potem za plecami ministra sprawiedliwości negocjuje z Brukselą ustawę o Sądzie Najwyższym - dodał wiceminister rolnictwa.

Janusz Kowalski pląsa na parkiecie! W takiej roli wiceministra jeszcze nie widziałeś. To nagranie jest HITEM sieci! [WIDEO]

Janusz Kowalski nie byłby sobą, gdyby nie pochwalił także działań ministra sprawiedliwości. Jego zdaniem Zbigniew Ziobro jest jednym politykiem Zjednoczonej Prawicy, który przewidział zagrożenie ze strony Brukseli. - Szkoda, że Solidarna Polska nie opowiada w Brukseli za politykę europejską. Gdyby do mojego gabinetu wszedł jakiś eurokrata, to bym go wyrzucił - wypalił Kowalski.

Janusz Kowalski został muzykiem! To nagranie to hit internetu. "Materiał na memy"

Pieniądze to nie wszystko Janusz Kowalski