Kamil Durczok, Marianna Dufek

i

Autor: Marcin Smulczyński/Super Express

Była żona Kamila Durczoka ostro o planach Vegi na nowy film. Marianna Dufek nie przebiera w słowach!

2022-04-10 21:31

Historia Kamila Durczoka stała się inspiracją do nowego scenariusza Patryka Vegi. Kontrowersyjny twórca planuje stworzyć film o zmarłym dziennikarzu. Marianna Dufek, która żyła w związku małżeńskim z Durczokiem przez 20 lat, nie jest zadowolona z tego faktu. Swój brak podekscytowania wyraża w dosadny sposób. „Jak najgorzej oceniam twórczość tego reżysera […] Nie mamy o czym ze sobą rozmawiać”.

Po śmierci Kamila Durczoka pojawiło się wiele większych i mniejszych publikacji opowiadających o różnych aspektach jego życia. Ciężko było o potwierdzone informacje do czasu, aż Marianna Dufek – była żona Durczoka – postanowiła na łamach Fashion Magazine opowiedzieć o szczegółach jej relacji z byłym szefem „Faktów”.

Życiorys śp. Kamila Durczoka stał się inspiracją dla Patryka Vegi. Postanowił on podjąć się twórczej pracy, której celem jest utworzenie filmu pełnego pełną seksu, narkotyków i alkoholu. Vega chciałby z Durczoka uczynić postać „rodem z Dostojewskiego”.

Fakt zapytał Mariannę Dufek, co sądzi o takim pomyśle. Dziennikarka TVP3 Katowice w jednoznaczny sposób podsumowała plany Patryka Vegi. Dała ona do zrozumienia, że Vega raczej nie powinien szukać konsultacji u niej, ponieważ jego filmy do tej pory nie wywarły na kobiecie pozytywnego wrażenia.

Myślę, że Kamil nie zasłużył sobie na to, żeby Vega robił o nim film. Doprecyzowując - jak najgorzej oceniam twórczość tego reżysera. I nie mamy o czym ze sobą rozmawiać – podsumowała sytuację Dufek

Sonda
Czy obejrzał(a)byś film Vegi o historii Kamila Durczoka?
Grób Anny Walentynowicz, ofiary katastrofy w Smoleńsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE