Obiecywał że nie pije wódki. Urodziny pokazały jaka jest prawda

i

Autor: PAPS

Aleksander Kwaśniewski obiecywał, że wódki nie pije. Urodziny pokazały, jaka jest prawda

2018-11-19 6:00

- Nie piję już wódki – ta mocna deklaracja Aleksandra Kwaśniewskiego (64 l.), która padła we wrześniu na antenie Radia RMF zszokowała wszystkich Polaków. Wielu z nas myślało zapewne „koniec świata”. A teraz mamy niezbity dowód na to, że były prezydent jest wytrwały w swym postanowieniu. Nie znaczy to jednak, że wzbrania się przed innymi trunkami.

W ostatni piątek polityk obchodził urodziny. Po południu udał się do restauracji mieszczącej się w najelegantszym (i najdroższym( warszawskim hotelu – Europejskim). Taki anturaż może sprzyjać – trzeba przyznać – wysmakowanej zabawie. Choć tamtejszy bar jest zaopatrzony w najznamienitsze wódki z całego świata: ziołowe, ziemniaczane, czy zbożowe, Kwaśniewski nie skusił się na ani jedną setkę zmrożonej czystej!

Aleksander Kwaśniewski 64 urodziny

i

Autor: PAPs 64 urodziny Aleksandra Kwaśniewskiego
Aleksander Kwaśniewski 64 urodziny

i

Autor: PAPs 64 urodziny Aleksandra Kwaśniewskiego

Spotkanie rozpoczął od różowego szampana – wiadomo, po takim starcie posiłek smakuje lepiej. Potem do obiadu kelner zaproponował mu czerwone wino – zapewne na lepsze trawienie. Na koniec Aleksander Kwaśniewski uraczył się francuskim koniakiem podanym w pięknym i eleganckim kryształowym kieliszku.

Jedno jest jednak pewne – tanio nie było. W restauracji, w której gościł za kieliszek koniaku trzeba zapłacić nawet 150 zł. Dla porównania – najdroższy kieliszek wódki to 58 zł. Cóż, kosztowne to postanowienie!

Koniecznie przecyztaj też: Nasz ostatni wywiad z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. KLIKNIJ 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE