Radosław Sikorski

i

Autor: ARTUR HOJNY / SUPER EXPRESS Radosław Sikorski

Kto by się spodziewał?

Ale afera! Polityk PiS przerwał konferencję Radosława Sikorskiego, było gorąco!

2023-09-15 14:35

Były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski wziął udział w konferencji prasowej w Łodzi w towarzystwie posłanki KO Aleksandry Wiśniewskiej. Nagle podszedł do niego Jacek Ozdoba, który przerwał wypowiedź polityka i chciał mu wręczyć „prezent”.

Radosław Sikorski podczas konferencji zauważył Jacka Ozdobę i natychmiast zwrócił na to uwagę. - O, są panowie z PiS, wytłumaczcie się. Pytania o handlowanie wizami – powiedział. - Handlują polskimi wizami, wytłumaczcie się z tego - ile pieniędzy wzięliście za polskie wizy? – grzmiał były minister.

Jacek Ozdoba zaś podszedł do mikrofonów i stojąc naprzeciw Radosława Sikorskiego i zwracał się do niego per „panie Radku” lub „panie reset”, próbując przerwać wypowiedź polityka. Były minister zaś z uporem nawiązywał do afery wizowej, pytając gdzie jest Ministerstwo Sprawiedliwości i pytając, dlaczego prokuratura jeszcze nie działa w tej sprawie.

- Co się z panem dzieje? Co pan ma takie dziwne oczy? Mamy dla pana prezent. To jest koszulka Gazpromu, idealnie pasująca koszulka dla pana – odpowiedział Jacek Ozdoba, rozkładając w rękach niebieski t-shirt.- Niech się pan uspokoi, panie Radek – dodał na kolejne zarzuty o handel wizami.

Następnie Radosław Sikroski stwierdził, że to nie jest konferencja PiS i Jacek Ozdoba ma się oddalić. Ten jednak zamiast to zrobić, stanął przed mikrofonem. - Szanowni państwo, macie tutaj przed sobą człowieka, który odpowiada za najbardziej prorosyjski rząd w historii Rzeczypospolitej – oznajmił mimo niezadowolenia widocznego u publiczności.

W końcu mikrofon został usunięty i zainterweniowała jedna z kobiet obecnych na konferencji. - To jest konferencja byłego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego oraz Aleksandry Wiśniewskiej, kandydatki na Sejm z list Koalicji Obywatelskiej. Szanowni państwo, nie byliście państwo zaproszeni na konferencję, serdecznie proszę oddalić się i nie zakłócać konferencji  – powiedziała.

Jacek Ozdoba próbował jeszcze coś dodać, ale konferencja została zakończona. Trzeba przyznać, że atmosfera zrobiła się gorąca! Na szczęście sytuację udało się zażegnać.

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
POLACY O WYBORACH. CZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PIS? #EwelinaPyta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany