Jakub Bocheński

i

Autor: Instagram

Zaginięcie

Zaginął polityk Lewicy Jakub Bocheński

2022-09-24 11:47

Zaginął sądecki aktywista i polityk Lewicy Jakub Bocheński. Ostatni raz był widziany w czwartek 22 września koło południa w pobliżu hotelu Hilton w Krakowie. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Jakub Bocheński po raz ostatni był widziany w czwartek między godz. 12 a 13 przy Hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez brata mężczyzna prawdopodobnie poruszał się grafitowym samochodem Renault Megane o numerach rejestracyjnych KNS0453N.

Jakub był tego dnia ubrany w czarną bluzę z kapturem oraz dżinsowe spodnie. Ma 30 lat, 180 cm wzrostu, Brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy i brodę.

Brat zaginionego apeluje i prosi o kontakt: "jeżeli go widziałeś skontaktuj się: 505770122 lub 112". 

Forum w Karpaczu 2022: Piotr Najbuk

Informację o zaginięciu podali również politycy Lewicy dołączając się do apelu brata Jakuba Bocheńskiego.  "Szukamy Kuby, naszego kolegi. Od wczoraj szuka go też policja. Podaj proszę dalej tę wiadomość. Może ktoś coś widział, coś wie" - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Robert Biedroń.

"Zaginął Kuba, mój kolega. Ostatni raz widziano go w Krakowie. Szuka go też policja, ale może tutaj ktoś coś widział… szukamy wszędzie. Jeśli możecie podajcie dalej" — apeluje Joanna Scheuring-Wielgus.

Nasi Partnerzy polecają