Anita Werner

i

Autor: AKPA Anita Werner

Wydały się plany TVN. Chodzi o Anitę Werner, widzowie nie powstrzymają łez

2021-07-20 12:02

Anita Werner bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Choć wcześniej próbowała swoich sił jako modelka i aktorka, to właśnie dziennikarstwo okazało się być dla niej najważniejsze. Od kiedy Anita Werner zaczęła pracę w TVN24 20 lat temu i niemal od razu skradła serca widzów urodą, ale też profesjonalizmem. Teraz wydało się, co planuje z nią zrobić stacja. Widzom popłyną łzy.

Anita Werner przez lata swojej kariery w TVN stawiała czoło różnym wyzwaniom – rozmawiała z politykami, jeździła po Polsce w poszukiwaniu atrakcyjnych tematów, a przede wszystkim prowadziła wiele programów. Swój debiut przed kamerą zaliczyła 9 sierpnia 2011 roku o 12:00, a oglądalność tego dnia przeszła najśmielsze oczekiwania. Teraz TVN świętuje swoje 20. Urodziny i szykuje z tej okazji szereg niespodzianek dla widzów. Przy okazji nadchodzącego święta stacji ujawniono plany dotyczące Anity Werner. Sama dziennikarka od jakiegoś czasu przybliża widzom kulisy swojej pracy. Sprawdź w naszej galerii, jak wygląda jej praca od kuchni.

Nie przegap: Co się stało z zębami Moniki Olejnik? Zdjęcia obnażają całą prawdę, aż usiedliśmy z wrażenia

Jak się okazało, w tym roku TVN chce obchodzić urodziny w wyjątkowy sposób. - W dniu urodzin, w poniedziałek 9 sierpnia, antena TVN24 będzie miała od rana oprawę urodzinową. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji, oprowadzą po studiach i miejscach w redakcji, które nasi widzowie znają tylko z ekranu albo nie mieli okazji ich dotąd zobaczyć wcale. Będą rozmawiać z tymi, którzy występują przed kamerą, ale też z tymi, których na co dzień nie widać, a bez których telewizja by nie istniała – przekazują.

Zobacz: Anita Werner pochwaliła się wszystkim, co zrobiła z partnerem! "Pierwszy raz od prawie roku"

Wielu widzów z pewnością będzie mieć łzy w oczach o 12:00 tego dnia. Wydanie specjalne programu poprowadzi bowiem Anita Werner, dokładnie tak, jak 20 lat temu. Prezenterka sama na pewno będzie wzruszona tym, ile czasu już minęło od czasu jej debiutu.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE