Polacy szczepią się WÓDĄ, winem i czosnkiem.

i

Autor: SE

WÓDA, WINO i CZOSNEK - niewiarygodne, czym "szczepią się" Polacy. Ręce opadają! KOMENTERY

2021-12-08 17:44

Obowiązkowe szczepienia dla medyków, nauczycieli i pracowników służb mundurowych od pierwszego marca. Taka decyzja rządu nie zadowoliła zwolenników radykalnych rozwiązań, którzy domagali się wprowadzenia obowiązku szczepień dla wszystkich Polaków i to jak najszybciej. Czy Polacy są gotowi na obowiązkowe szczepienia? Jeden z handlarzy przy Hali Mirowskiej w Warszawie na koronawirusa stosuje metodę WWC. "Ja jestem na wódzie, winie i czosnku i na razie szczepień nie biorę" - zdradził naszemu reporterowi. Obejrzyjcie najnowsze Komentery Adama Federa, który sprawdzał, czy Polacy chcą obowiązkowych szczepień dla każdego.

"Do więzienia pójdę, a zaszczepić się nie dam!" - wypaliła jedna z emerytek w reakcji pytanie, co zrobi, gdy rząd wprowadzi obowiązkowe szczepienia. "Przynajmniej miałabym wyżywienie za darmo, a dzisiaj wyżywienie kosztuje. Ceny szaleją" - rozmarzyła się na myśl o "wygodach" za kratami. "Żyjemy w takim kraju, że wszystko można załatwić, także szczepienia" - zauważył przytomnie klient bazaru przy Hali Mirowskiej w Warszawie. "Ludzie by kupowali na lewo certyfikaty" - potwierdziła kolejna. "A potem w szpitalu płacz i narzekanie, jak się umiera" -  usłyszała w odpowiedzi. "Jak ktoś nie chce się szczepić, to wlać mu kilka pasów na dupę i będzie chciał" - zaproponował jeden z emerytów, zdecydowany zwolennik powszechności szczepień. Obejrzyj najnowsze Komentery Adama Federa i przekonaj się sam, czy Polacy są gotowi na obowiązkowe szczepienia. Materiał wideo znajdziesz pod tym tekstem.

ZOBACZ TAKŻE: Zapytaliśmy antyszczepionkowców, dlaczego się nie szczepią? Włosy stają dęba!

Polacy nie chcą OBOWIĄZKOWYCH szczepień. Szczepią się "WÓDĄ, winem i czosnkiem" | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany