Prezes PiS Jarosław Kaczyński

i

Autor: Facebook/Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński

Pokazujemy nagranie!

Świeżutki spot PiS. Tak Kaczyński chce zachęcić Polaków do głosowania

2023-10-03 8:47

Wybory 2023 coraz bliżej. Do dnia glosowania zostało już mniej niż dwa tygodnie, a kampanie wyborcze nie zamierzają zwalniać ani na chwilę. PiS postanowił wypuścić nowy spot, w którym przekonuje Polaków do głosowania na partię Jarosława Kaczyńskiego. Pokazujemy nowe nagranie!

Wybory 2023 poprzedza zacięta walka o każdy głos. Ugrupowania robią co w ich mocy, by zachęcić wyborców do oddania głosu właśnie na siebie. PiS stawia między innymi na publikowanie nowych spotów wyborczych w internacie. Właśnie pokazał się najnowszy, skupiony wokół problemu nielegalnych imigrantów i lidera PO Donalda Tuska.

- Właśnie rozpoczyna się posiedzenie Parlamentu Europejskiego, gdzie na wniosek partii Tuska i PSL odbędzie się debata o pilnym przyjęciu Paktu Migracyjnego. Już raz groził Polsce karami za nieprzyjęcie nielegalnych migrantów. Zrobi to znowu – czytamy w poście.

Na nagraniu widzimy między innymi Donalda Tuska w towarzystwie Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen przeplatane z płonącymi autami czy maszerującą grupą uchodźców. Na koniec zaś widzimy parę wpatrzoną w niemowlaka.

- Gdy Tusk był szefem Rady Europejskiej próbował zmusić Polskę do przyjęcia nielegalnych imigrantów. Zrobił to raz, zrobiłby to znowu. Powstrzymaj Tuska! Tylko PiS może zapewnić Polsce bezpieczeństwo. 15 października tylko PiS – słyszymy.

Spotowi PiS towarzyszy hasztag „Stop Przymusowej Relokacji”, który odwołuje się do jednego z pytań referendalnych.

QUIZ Sprawdź, co wiesz o Platformie Obywatelskiej!

Pytanie 1 z 12
W którym roku powstała Platforma Obywatelska?
Wieczorny Express Suski, Zalewski
Nasi Partnerzy polecają