Tadeusz Rydzyk

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Komedia! Dlaczego ojciec Rydzyk zwiewa przed dziennikarzami? - zdjęcie ilustracyjne

Stawia warunek

Rydzyk już zaciera ręce! Niebawem 31. urodziny Radia Maryja, bez tego nikt nie wejdzie!

2022-11-30 13:55

Ojciec Tadeusz Rydzyk ma powody do świętowania. Wielkimi krokami zbliżają się 31. urodziny Radia Maryja, z okazji których redemptorysta organizuje w Toruniu wielką imprezę. Uprzedził jednak o jednym warunku, który musi zostać spełniony, żeby zostać wpuszczonym. O co chodzi?

Tadeusz Rydzyk już w sobotę (3 grudnia) znajdzie się w centrum zainteresowania swoich sympatyków. Właśnie tego dnia w hali na ulicy Bema w Toruniu odbędzie się świętowanie kolejnych urodzin Radia Maryja. Redemptorysta już zaciera ręce i poucza chętnych, jak się przygotować do imprezy. - Spoglądając na miejsce, gdzie organizowana jest uroczystość rocznicy powstania naszej rozgłośni, to jest ono bardzo sprzyjające. Na hali przy ul. Bema jest ciepło, dlatego zwróćmy na to uwagę. Pamiętajmy również o tym, by – ze względów bezpieczeństwa – nie wnosić zbędnych przedmiotów – oznajmił. Podkreślił także, że każda osoba zainteresowana musi wcześniej nabyć bilet, bez niego bowiem na wejdzie na imprezę. Zgłoszenia grup i osób indywidualnych można składać do piątku (2 grudnia), do godziny 13:00, pod numerem telefonu dostępnym na stronie Radia Maryja. Świętowanie zaś ma się rozpocząć w sobotę o godzinie 12:00. - Będzie również Fundacja „Nasza Przyszłość” i możliwość zaopatrzenia się w pamiątki i książki. Pomyślmy o ewangelizacyjnym prezencie z okazji świętego Mikołaja czy Bożego Narodzenia dla dzieci, rodziny, przyjaciół – apeluje ojciec Tadeusz Rydzyk.

Sonda
Czy słuchasz Radia Maryja?
Piotr Łukasiewicz o Kaczyńskim: "W ostatnich 30 latach żaden poważny polityk rządzący Polską na takie coś się nie zdobył" [Raport Walczaka]
Nasi Partnerzy polecają