Jarosław Gowin. Wielki powrót Jarosława Gowina! Szczera spowiedź polityka

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Jarosław Gowin. Wielki powrót Jarosława Gowina! Szczera spowiedź polityka

Nowe wieści o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Dzielnie walczy z chorobą. "Wszyscy na niego czekamy" [TYLKO U NAS]

2021-12-06 13:43

Jarosław Gowin od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu, najprawdopodobniej z powodu depresji. Do tej pory nie było wiadomo, jak czuje się lider Porozumienia, „Super Expressowi” udało się jednak uzyskać nowe wiadomości o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Choroba ta niestety dotyka wiele osób. Co wiadomo o samopoczuciu szefa Porozumienia? Czy Jarosław Gowin czuje się już lepiej? Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć.

Jarosław Gowin. Choroba i pobyt w szpitalu

Jarosław Gowin jakiś czas temu zniknął z życia publicznego, zamilkł też na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak się okazało, były wicepremier musiał być hospitalizowany, najpewniej z powodu depresji. Nie było jednak wiadomo, jak czuje się lider Porozumienia ani czy jego stan się poprawia. Udało nam się porozmawiać z bliskim współpracownikiem Jarosława Gowina i rzecznikiem Porozumienia Janem Strzeżkiem. Jak się okazuje, na bieżąco otrzymuje kontakt z politykiem. - Jesteśmy z Jarosławem Gowinem w stałym kontakcie. Niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia. Wszyscy na niego czekamy – powiedział nam.

Stan zdrowia Jarosława Gowina

Ujawnił też, że ze zdrowiem byłego wicepremiera jest już nieco lepiej. Jak czuje się Jarosław Gowin, który walczy z chorobą w szpitalu? - Jeśli chodzi o zdrowie, to wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Jest ok, Jarosław Gowin czuje się już lepiej – stwierdził w rozmowie z „Super Expressem”. To bardzo dobra wiadomość. Czekamy na kolejne. 

Sprawdź: Jarosław Gowin w szpitalu. Sprawa jest bardzo poważna! Specjalny apel do Niedzielskiego

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Michał Kamiński opuszczał szpital po operacji - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Jak oceniasz pracę Jarosława Gowina?
Super Raport 06.10 (Goście: Zbigniew Girzyński - Polskie Sprawy, Krzysztof Gawkowski - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Jarosław Gowin