Donald Tusk

i

Autor: Photo Art Service/Super Express

Aj, aj, aj...

Mastalerek wypominał Tuskowi znaczące słowa. Mocna opinia!

2023-11-20 10:03

Szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek już kilka razy wzbudził spore poruszenie swoimi wypowiedziami, tak jak wtedy, gdy mówił o emeryturze prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem postanowił wbić szpilę liderowi PO Donaldowi Tuskowi, wypominając mu pewną sytuację.

Marcin Mastalerek postanowił zabrać głos w sprawie wywiadu, jakie prezydent Andrzej Duda udzielił tygodnikowi „Sieci”. - W pierwszym kroku mówimy o wyborze prezydenckiego kandydata na premiera. Ja jestem prezydentem, ale Donald Tusk nie jest moim kandydatem – powiedział w rozmowie z pismem.

Na te słowa zareagował Donald Tusk, który na Twitterze odniósł się do cytatu. - „Tusk nie będzie moim premierem” - powiedział prezydent Duda. Potwierdzam. Nie będę – napisał.

To nie jedyna negatywna opinia o słowach prezydenta z ramienia KO. „Pan Duda nigdy nie będzie politykiem samodzielnym stwierdził Dariusz Joński, a Marcin Kierwiński napisał „Andrzej Duda jak mało kto potrafi udowodnić, że funkcja, którą pełni przerasta go” na Twitterze.

Do dyskusji dołączył właśnie Marcin Mastalerek, który  na tej samej platformie wypomniał liderowi PO jedną z jego wypowiedzi. - Czemu fani D. Tuska tak przejęli się słowami Prezydenta Andrzeja Dudy, skoro mówił, że „w jego sercu prezydentem RP jest Trzaskowski”? – stwierdził na Twitterze.

Wygląda na to, że wywiad Andrzeja Dudy wzbudził więcej emocji niż można by początkowo zakładać. Nie wróży to dobrze przyszłej współpracy dawnej opozycji z głową państwa.

W galerii poniżej zobaczycie, jak mieszka Donald Tusk:

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
Debata o Polsce - ''Będzie walka o rząd dusz'' - KONFEDERACJA kontra PIS
Nasi Partnerzy polecają