Debata

i

Autor: East News; Art Service/Super Express; Facebook

Zapraszamy do głosowania!

Kto wygra kolejną debatę "Super Expressu"? Konkurencja będzie zażarta!

2023-10-01 18:01

Kolejna debata "Super Expressu" pod hasłem „Najważniejsze wybory” rozpoczęła się 1 października, o godz. 18:00. W specjalnym studiu politycy, reprezentujący sześć największych komitetów wyborczych biorących udział w wyborach 2023, odpowiadają na różnorodne pytania. Kto z nich wypada najlepiej? Głosujcie w naszej sondzie! Głosowanie będzie trwało do 2 października, do godz. 10:00.

Debata "Super Expressu" pod hasłem, „Najważniejsze wybory” daje politykom możliwość zaprezentowania swojego światopoglądu i programu partii naszym widzom oraz czytelnikom. Rzeczowe i merytoryczne odpowiedzi, na które uczestnicy debaty mają tylko 60 sekund, mogą okazać się kluczem do sukcesu! Reguły naszej debaty są żelazne! Lekko nie będzie, bowiem pytania będą kierowane z każdej strony – od prowadzących, przez innych uczestników, aż po Czytelników i Internautów SE.pl. Nasi dziennikarze Jacek Prusinowski i Tomasz Walczak będą odpytywać następujących polityków:

Który polityk był przekonał do siebie najwięcej widzów? Kto był najbardziej charyzmatyczny? A może ktoś wyróżnił się szczególną wiedzą i kulturą osobistą? Okaże się już niedługo! Zapraszamy do głosowania, które potrwa do 2 października 2023, do godz. 10.

Sonda
Kto WYGRA debatę Super Expressu?
Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne
Nasi Partnerzy polecają