Stąd te wpadki?

Jarosław Kaczyński - w jakim jest stanie zdrowia? Ujawniono nowe fakty. Cymański mówi o wielkim cierpieniu prezesa PiS

2022-10-07 10:45

Jarosław Kaczyński cierpi. Jak dowiedział się „Super Express”, prezes PiS jeszcze przed wyborami parlamentarnymi i ścisłą kampanią ma przejść kolejną operację. 73 letni prezes Prawa i Sprawiedliwości cierpi i doskonale widać to na spotkaniach z wyborcami. Ujawniono nowe fakty o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. – I tym większe uznanie dla prezesa Kaczyńskiego, że mimo wysiłku, bólu, tak walczy o wygraną dla PiS. Chcemy, żeby prezes na kampanię, wybory był całkowicie zdrowy. Tego mu życzę – zaznacza w rozmowie z nami poseł klubu PiS Tadeusz Cymański (67 l.). Co dolega Jarosławowi Kaczyńskiemu? Przeczytasz w tym artykule.

Jarosław Kaczyński odczuwa ogromny ból. Wszystko przez kolano

Szydercy i krytycy śmieją się z gaf popełnianych przez prezesa PiS na kolejnych spotkaniach z wyborcami. Prezes myli choćby nazwy miejscowości, w których przebywa. Ciekawe czy szydercom byłoby tak do śmiechu, gdyby wiedzieli, że rozkojarzenie i wpadki prezesa najprawdopodobniej biorą się z olbrzymiego bólu, jaki odczuwa. – Już teraz widać, że Kaczyński ma duże problemy z chodzeniem. A ból na ogół wpływa na intelekt, samopoczucie i pewność siebie – wskazuje politolog prof. Kazimierz Kik (75 l.). Tymczasem na wielu spotkaniach prezesa PiS z wyborcami można dostrzec na jego twarzy grymas bólu i problemy z chodzeniem. Wynika to z tego, że Kaczyński nie przeszedł jeszcze na drugiej nodze operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Pierwszy zabieg miał bowiem trzy lata temu. - Podziwiam prezesa, że mimo trudności z chodzeniem, bólem, jest bardzo aktywny. Sprawa wymaga wielkiego poświęcenia, trudno przecenić jego rolę, prezes zawsze staje na wysokości zadania. Nikt nie chce żeby narażał zdrowie swoje, ale to jest ból, wysiłek. I tym większe uznanie dla prezesa, że mimo wysiłku, bólu, tak walczy o wygraną dla PiS - opowiada nam poseł Tadeusz Cymański z klubu PiS. I dodaje, że wierzy, że na ścisłą kampanię, Kaczyński będzie całkowicie zdrowy. - Chcemy, żeby tak było. Tego mu życzę. Widziałem w Sejmie prezesa i dostrzegłem, że są te problemy z chodzeniem. I nie jest łatwo mu na pewno. Trudne czasy przeżył, ale przykład powinni z prezesa brać młodsi, którzy mogą się wiele nauczyć od niego! - zaznacza Tadeusz Cymański.

>>>Jarosław Kaczyński będzie OPEROWANY: Muszę niestety to przeprowadzić [SZCZEGÓŁY]

>>>Wielka wpadka Jarosława Kaczyńskiego! Chodzi o II wojnę światową

NIŻEJ ZOBACZYCIE, GDZIE I JAK MIESZKA KACZYŃSKI:

Listen to "Kaczyński jest ODERWANY OD RZECZYWISTOŚCI, patrzę na to z politowaniem - Bartosz Arłukowicz [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany