Jarosław Kaczyńśki, Janusz Korwin-Mike

i

Autor: Piotr Grzybowski Jarosław Kaczyńśki, Janusz Korwin-Mike

Jarosław Kaczyński po 70-stce został KORWINISTĄ?! Janusz Korwin-Mikke TRIUMFUJE

2020-10-28 20:10

Wicepremier Jarosław Kaczyński w trakcie środowego wystąpienia w Sejmie w krytycznych słowach zwrócił się do opozycji: "Wasi senatorowie przeprowadzili zmianę, która doprowadzi do zniszczenia finansów publicznych. Robicie to specjalnie, by zniszczyć państwo polskie w imię waszych interesów. Być może rację miał Korwin-Mikke, że ideologicznych, ale przede wszystkim tych małych" - stwierdził Kaczyński.

Czyżby Jarosław Kaczyński po 70-tce został korwinistą? Słowa prezesa PiS zaskakują.- Państwo, a właściwie wasze kluby parlamentarne, wasi senatorowie, marszałek Senatu przeprowadzili w izbie wyższej zmianę, która w gruncie rzeczy sprowadza się do dwóch punktów - mówił w Sejmie wicepremier Jarosław Kaczyński. Jak stwierdził, po pierwsze, dlatego, że ten, kto przez telefon nie udziela porad i nawet nie widuje się z chorymi, i ten, który ryzykuje, walcząc z Covidem bezpośrednio, mają być potraktowani tak samo i to jest nadużycie moralne.

- A po drugie to prowadzi do dodatkowych 40 mld, to znaczy do zniszczenia narodowego funduszu ochrony zdrowia i do zniszczenia całych finansów publicznych. Robicie to specjalnie po to, żeby zniszczyć polskie państwo w imię tych waszych interesów. Być może, że Janusz Korwin-Mikke miał rację, że też ideologicznych, ale przede wszystkim tych małych – podkreślił Jarosław Kaczyński.

COVID-19 po godzinie zostawili pacjentkę na poczekalni i odjechali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE