Antoni Duda

i

Autor: Andrzej Hulimka/REPORTER Antoni Duda

Stryj Andrzeja Dudy przerywa milczenie! Straci stołek w PKP Cargo?!

2020-09-11 5:46

Po tym, jak były poseł PiS Łukasz Zbonikowski (42 l.) i żona wiceministra Adama Andruszkiewicza (30 l.) pożegnali się z fuchami za kilkanaście tysięcy złotych, „Super Express” postanowił zapytać Antoniego Dudę (70 l.), czy odejdzie z rady nadzorczej PKP Cargo! - To nie ode mnie zależy – rzucił nam Antoni Duda, stryj prezydenta Polski.

To był wielki sukces „Super Expressu”! Łukasz Zbonikowski tylko przez dwa tygodnie cieszył się fuchą w Wojskowych Zakładach Inżynieryjnych za kilkanaście tysięcy złotych. Po tym, jak ujawniliśmy, że Jarosława Kaczyńskiego (71 l.) mocno rozzłościła lukratywna posada dla byłego posła PiS, odejście Zbonikowskiego było już tylko kwestią czasu. Po medialnej burzy z posady prezes Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu zrezygnowała też żona wiceministra cyfryzacji Kamila Andruszkiewicz (30 l.). Kolejnym skandalicznym przypadkiem była fucha z pensją ok. 10 tys zł dla stryja prezydenta, czyli Antoniego Dudy w PKP Cargo! Ten jednak rezygnować nie zamierza! - To nie ode mnie zależy – rzucił nam Duda. I skwitował: - Postanowiłem już nie rozmawiać z dziennikarzami na ten temat, proszę mnie zrozumieć, przepraszam bardzo.

ZOBACZ TAKŻE: Brat Agaty Dudy przerywa milczenie! Wielu się mocno zdziwi! Bardzo ważna sprawa

Antoni Duda, stryj prezydenta: Hejt minie. Nie zwalniajcie mnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE