Marianna i Łukasz Schreiber

i

Autor: AKPA, EAST NEWS Marianna i Łukasz Schreiber

Rozwód Łukasza Schreibera. Związek był niesakramentalny. Marianna Schreiber komentuje

2022-06-16 11:54

Łukasz Schreiber, minister z PiS od kilku lat jest żonaty z Marianną Schreiber, która jest aktywistką i jest na etapie tworzenia własnej partii "Mam dość 2023". O małżonkach wiadomo wiele, ale dopiero teraz na jaw wyszedł nieznany fakt dotyczący Łukasza Schreibera. Jak ujawnił tygodnik "Polityka" Schreiber, gdy związał się z obecną żoną był po rozwodzie, a co więcej z poprzedniego związku ma dziecko. - Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość - podkreśla Marianna Schreiber w rozmowie z nami.

Łukasz Schreiber: nieznane fakty z jego życia wyszły na jaw - rozwód i dziecko w tle

Łukasz Schreiber jest ministrem w PiS. Wiadomo, że prywatnie jest mężem Marianny Schreiber i ojcem, a z polityką związany jest od lat. Mało kto jednak wiedział, że w przeszłości Łukasz Schreiber miał inną żonę! Sprawa wyszła na jaw za pośrednictwem nowego numeru tygodnika "Polityka". Został w nim opublikowany tekst, w którym czytamy: - Kiedy Łukasz poznał Mariannę, był już po przejściach. Miał za sobą rozwód i dziecko z pierwszego małżeństwa, ale był to związek niesakramentalny - donosi tygodnik.

Marianna Schreiber o doniesieniach na temat  męża

- Tak to prawda - mówi nam Marianna Schreiber, gdy zapytaliśmy o doniesienia tygodnika. I podkreśla: - Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze.

Faktycznie, każdy z nas ma swoją przeszłość, a to co najważniejsze to przyszłość. Wiadomo, że Łukasz Schreiber i Marianna Schreiber są małżeństwem od kilku lat. Ślub cywilny Schreiberowie wzięli w 2015 roku, a w 2017 wzięli ślub kościelny. Dziś tworzą małżeństwo, które nieco inaczej patrzy na politykę i różni się poglądami.

Marianna Schreiber skomentowała tekst "Polityki"

Tekst zamieszczony w tygodniku "Polityka" Marianna Schreiber skomentowała na Instagramie. Umieściła nagranie ze sklepu, na którym pokazuje nowe wydanie tygodnika i komentuje: - W tygodniku Polityka jest wywiad ze mną. Oczywiście, jak spojrzałam, to jest tam kilka wypowiedzi, które mnie zaskoczyły, naszych wspólnych znajomych, w cudzysłowie. Ale zapraszam do przeczytania myślę, że warto, tu jest wiele odpowiedzi na pytania, które często mi zadajecie.

Marianna Schreiber zabrała głos po tekście Polityki

i

Autor: SE

Kim są Łukasz Schreiber i Marianna Schreiber?

Kim są Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber? Jaka jest historia ich miłości. Bardzo często jest o nich głośno ze względu na polityczne działanie obojga. Łukasz Schreiber to minister z PiS. Jego żona Marianna Schreiber dała się poznać jesienią 2021 roku, gdy spróbowała swoich sił w programie "Top Model". Chciał się sprawdzić w modelingu na wielką skalę i spełnić swoje marzenia. Niestety, z programu odpadła, ale stało się o niej bardzo głośno. Marianna Schreiber szybko zyskała popularność, zaczęła tworzyć bloga, a nawet wydała tomik poezji. Od niedawna działa politycznie, chce w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych wystartować z własną partią "Mam dość".

A MY PRZYPOMINAMY, ŻE W KAŻDY PIĄTEK O GODZINIE 19:00 NA KANALE "SUPER EXPRESS" PROGRAM MARIANNY SCHREIBER "MAM TEGO DOŚĆ"!

Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE