Czesław Hoc, PiS

i

Autor: Krystian Maj/FORUM 156 tys. zł, 400 tys. Euro i prawie 16 tys. USD oszczędności. Mieszkanie 85 m2 - 345 tys. zł. Mieszkanie 62 m2 - 360 tys. zł. Dochód w Parlamencie Europejskim - 80 tys. Euro. BMW 525D rocznik 2014. Nie ma kredytów

Listy wyborcze

Wybory 2023. Lista PiS w okręgu nr 40. Poseł Czesław Hoc, za nim wiceministrowie Paweł Szefernaker i Małgorzata Golińska

2023-09-02 12:13

Wybory 2023. PiS prezentował w sobotę 2.09 listy wyborcze. - To honor, zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność, i też wielkie zobowiązania i wyzwania – mówił w Koszalinie poseł Czesław Hoc, który otwiera listę PiS do Sejmu w koszalińskim okręgu nr 40. Dwójką jest wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker, a trójką wiceminister klimatu i środowiska Małgorzata Golińska.

Wybory 2032 zbliżają się wielkimi krokami. Znamy listę wyborczą PiS w okręgu nr 40. Prezentacji kandydatów dokonał będący na czele listy poseł Czesław Hoc. - Jestem bardzo spokojny, bo mamy wspaniałą listę, to są naprawdę najlepsi z najlepszych, to są ludzie, którzy są sprawdzeni, to są doświadczeni samorządowcy, politycy, państwowcy, ale przede wszystkim też dobrzy ludzie – ocenił Hoc. Zaznaczył, że każdy z nich w swojej pracy opiera się na dewizie "Bóg, honor, Ojczyna, rodzina". -Jesteśmy z tego dumni. Ja jako lekarz endokrynolog, jako polityk mam podwójną rolę, misję wobec pacjenta i wobec obywatela – uzasadniał na swoim przykładzie, że na liście PiS przewodzi pojmowanie polityki "jako roztropnej troski o dobro ogólne".

Na liście PiS w tym okręgu oprócz Czesława Hoca znaleźli się:

  • wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker
  • wiceminister klimatu i środowiska Małgorzata Golińska

"W naszym regionie pokazaliśmy też, że mogą równo rozwijać się i duże aglomeracje i małe miejscowości. I to dostrzeżenie małych miejscowości, gmin popegeerowskich jest symbolem naszych rządów" – mówiła Golińska.

CZYTAJ: Wybory 2023. Lista PiS w okręgu nr 6 w Lubelskiem: Czarnek, Moskal, Filipek-Sobczak i Tułajew

Express Biedrzyckiej - WYBORY 2023_ KALETA, SZCZERBA, ZALEWSKI _RUNDA 2